1. kolo | 2. kolo | |||||||
Semín | : | Lány na Důlku | 3 : 2 | Staré Ždánice | : | Lány na Důlku | 2 : 5 | |
Choltice B | : | Jankovice | 2 : 2 | Přelouč C | : | L. Bohdaneč B | 0 : 4 | |
Újezd B | : | Dolany | 1 : 1 | Srch B | : | Řečany n/L B | 0 : 5 | |
Starý Mateřov B | : | Zdechovice | 1 : 0 | Jiskra Rybitví | : | Přelovice B | 0 : 2 | |
Kojice | : | Jiskra Rybitví | 5 : 2 | Zdechovice | : | Kojice | 1 : 1 | |
Přelovice B | : | Srch B | 7 : 3 | Dolany | : | Starý Mateřov B | 4 : 1 | |
Řečany n/L B | : | Přelouč C | 7 : 1 | Jankovice | : | Újezd B | 4 : 3 | |
L. Bohdaneč B | : | Staré Ždánice | 9 : 1 | Semín | : | Choltice B | 5 : 0 | |
3. kolo | 4. kolo | |||||||
Choltice B | : | Lány na Důlku | 5 : 3 | Lány na Důlku | : | Přelouč C | 4 : 0 | |
Újezd B | : | Semín | 0 : 4 | Srch B | : | Staré Ždánice | 2 : 2 | |
Starý Mateřov B | : | Jankovice | 6 : 0 | Jiskra Rybitví | : | L. Bohdaneč B | 0 : 1 | |
Kojice | : | Dolany | 4 : 2 | Zdechovice | : | Řečany n/L B | 0 : 11 | |
Přelovice B | : | Zdechovice | 5 : 0 | Dolany | : | Přelovice B | 2 : 1 | |
Řečany n/L B | : | Jiskra Rybitví | 2 : 1 | Jankovice | : | Kojice | 1 : 0 | |
L. Bohdaneč B | : | Srch B | 5 : 0 | Semín | : | Starý Mateřov B | 10 : 0 | |
Staré Ždánice | : | Přelouč C | 0 : 3 | Choltice B | : | Újezd B | 2 : 1 | |
5. kolo | 6. kolo | |||||||
Újezd B | : | Lány na Důlku | 6 : 2 | Lány na Důlku | : | Srch B | 3 : 0 | |
Starý Mateřov B | : | Choltice B | 1 : 1 | Jiskra Rybitví | : | Přelouč C | 2 : 4 | |
Kojice | : | Semín | 0 : 0 | Zdechovice | : | Staré Ždánice | 4 : 4 | |
Přelovice B | : | Jankovice | 1 : 2 | Dolany | : | L. Bohdaneč B | 1 : 1 | |
Řečany n/L B | : | Dolany | 9 : 1 | Jankovice | : | Řečany n/L B | 2 : 4 | |
L. Bohdaneč B | : | Zdechovice | 3 : 0 | Semín | : | Přelovice B | 2 : 4 | |
Staré Ždánice | : | Jiskra Rybitví | 1 : 2 | Choltice B | : | Kojice | 1 : 3 | |
Přelouč C | : | Srch B | 4 : 1 | Újezd B | : | Starý Mateřov B | 3 : 1 | |
7. kolo | 8. kolo | |||||||
Starý Mateřov B | : | Lány na Důlku | 1 : 5 | Lány na Důlku | : | Jiskra Rybitví | 1 : 0 | |
Kojice | : | Újezd B | 6 : 3 | Zdechovice | : | Srch B | 5 : 1 | |
Přelovice B | : | Choltice B | 1 : 1 | Dolany | : | Přelouč C | 4 : 0 | |
Řečany n/L B | : | Semín | 2 : 1 | Jankovice | : | Staré Ždánice | 6 : 1 | |
L. Bohdaneč B | : | Jankovice | 2 : 1 | Semín | : | L. Bohdaneč B | 0 : 3 | |
Staré Ždánice | : | Dolany | 2 : 0 | Choltice B | : | Řečany n/L B | 0 : 4 | |
Přelouč C | : | Zdechovice | 2 : 2 | Újezd B | : | Přelovice B | 2 : 4 | |
Srch B | : | Jiskra Rybitví | 0 : 8 | Starý Mateřov B | : | Kojice | 0 : 6 | |
9. kolo | 10. kolo | |||||||
Kojice | : | Lány na Důlku | 0 : 5 | Lány na Důlku | : | Zdechovice | 5 : 0 | |
Přelovice B | : | Starý Mateřov B | 6 : 0 | Dolany | : | Jiskra Rybitví | 2 : 2 | |
Řečany n/L B | : | Újezd B | 4 : 0 | Jankovice | : | Srch B | 4 : 0 | |
L. Bohdaneč B | : | Choltice B | 3 : 1 | Semín | : | Přelouč C | 1 : 2 | |
Staré Ždánice | : | Semín | 2 : 1 | Choltice B | : | Staré Ždánice | 3 : 1 | |
Přelouč C | : | Jankovice | 4 : 3 | Újezd B | : | L. Bohdaneč B | 1 : 4 | |
Srch B | : | Dolany | 3 : 3 | Starý Mateřov B | : | Řečany n/L B | 4 : 4 | |
Jiskra Rybitví | : | Zdechovice | 6 : 2 | Kojice | : | Přelovice B | 2 : 2 | |
11. kolo | 12. kolo | |||||||
Přelovice B | : | Lány na Důlku | 3 : 0 | Lány na Důlku | : | Dolany | 1 : 2 | |
Řečany n/L B | : | Kojice | 2 : 4 | Jankovice | : | Zdechovice | 2 : 2 | |
L. Bohdaneč B | : | Starý Mateřov B | 7 : 2 | Semín | : | Jiskra Rybitví | 2 : 0 | |
Staré Ždánice | : | Újezd B | 3 : 1 | Choltice B | : | Srch B | 6 : 0 | |
Přelouč C | : | Choltice B | 1 : 0 | Újezd B | : | Přelouč C | 4 : 1 | |
Srch B | : | Semín | 7 : 4 | Starý Mateřov B | : | Staré Ždánice | 1 : 1 | |
Jiskra Rybitví | : | Jankovice | 2 : 2 | Kojice | : | L. Bohdaneč B | 3 : 1 | |
Zdechovice | : | Dolany | 0 : 4 | Přelovice B | : | Řečany n/L B | 2 : 1 | |
13. kolo | 14. kolo | |||||||
Řečany n/L B | : | Lány na Důlku | 6 : 0 | Lány na Důlku | : | Jankovice | 5 : 0 | |
L. Bohdaneč B | : | Přelovice B | 2 : 0 | Semín | : | Dolany | 1 : 0 | |
Staré Ždánice | : | Kojice | 1 : 0 | Choltice B | : | Zdechovice | 3 : 1 | |
Přelouč C | : | Starý Mateřov B | 1 : 1 | Újezd B | : | Jiskra Rybitví | 1 : 3 | |
Srch B | : | Újezd B | 5 : 1 | Starý Mateřov B | : | Srch B | 9 : 4 | |
Jiskra Rybitví | : | Choltice B | 2 : 3 | Kojice | : | Přelouč C | 3 : 3 | |
Zdechovice | : | Semín | 1 : 2 | Přelovice B | : | Staré Ždánice | 5 : 2 | |
Dolany | : | Jankovice | 3 : 2 | Řečany n/L B | : | L. Bohdaneč B | 5 : 1 | |
15. kolo | ||||||||
L. Bohdaneč B | : | Lány na Důlku | 8 : 0 | |||||
Staré Ždánice | : | Řečany n/L B | 0 : 6 | |||||
Přelouč C | : | Přelovice B | 1 : 1 | |||||
Srch B | : | Kojice | 1 : 3 | |||||
Jiskra Rybitví | : | Starý Mateřov B | 2 : 0 | |||||
Zdechovice | : | Újezd B | 0 : 1 | |||||
Dolany | : | Choltice B | 0 : 4 | |||||
Jankovice | : | Semín | 0 : 1 | |||||
16. kolo | 17. kolo | |||||||
Lány na Důlku | : | Semín | : | Lány na Důlku | : | Staré Ždánice | : | |
Jankovice | : | Choltice B | : | L. Bohdaneč B | : | Přelouč C | : | |
Dolany | : | Újezd B | : | Řečany n/L B | : | Srch B | : | |
Zdechovice | : | Starý Mateřov B | : | Přelovice B | : | Jiskra Rybitví | : | |
Jiskra Rybitví | : | Kojice | : | Kojice | : | Zdechovice | : | |
Srch B | : | Přelovice B | : | Starý Mateřov B | : | Dolany | : | |
Přelouč C | : | Řečany n/L B | : | Újezd B | : | Jankovice | : | |
Staré Ždánice | : | L. Bohdaneč B | : | Choltice B | : | Semín | : | |
18. kolo | 19. kolo | |||||||
Lány na Důlku | : | Choltice B | : | Přelouč C | : | Lány na Důlku | : | |
Semín | : | Újezd B | : | Staré Ždánice | : | Srch B | : | |
Jankovice | : | Starý Mateřov B | : | L. Bohdaneč B | : | Jiskra Rybitví | : | |
Dolany | : | Kojice | : | Řečany n/L B | : | Zdechovice | : | |
Zdechovice | : | Přelovice B | : | Přelovice B | : | Dolany | : | |
Jiskra Rybitví | : | Řečany n/L B | : | Kojice | : | Jankovice | : | |
Srch B | : | L. Bohdaneč B | : | Starý Mateřov B | : | Semín | : | |
Přelouč C | : | Staré Ždánice | : | Újezd B | : | Choltice B | : | |
20. kolo | 21. kolo | |||||||
Lány na Důlku | : | Újezd B | : | Srch B | : | Lány na Důlku | : | |
Choltice B | : | Starý Mateřov B | : | Přelouč C | : | Jiskra Rybitví | : | |
Semín | : | Kojice | : | Staré Ždánice | : | Zdechovice | : | |
Jankovice | : | Přelovice B | : | L. Bohdaneč B | : | Dolany | : | |
Dolany | : | Řečany n/L B | : | Řečany n/L B | : | Jankovice | : | |
Zdechovice | : | L. Bohdaneč B | : | Přelovice B | : | Semín | : | |
Jiskra Rybitví | : | Staré Ždánice | : | Kojice | : | Choltice B | : | |
Srch B | : | Přelouč C | : | Starý Mateřov B | : | Újezd B | : | |
22. kolo | 23. kolo | |||||||
Lány na Důlku | : | Starý Mateřov B | : | Jiskra Rybitví | : | Lány na Důlku | : | |
Újezd B | : | Kojice | : | Srch B | : | Zdechovice | : | |
Choltice B | : | Přelovice B | : | Přelouč C | : | Dolany | : | |
Semín | : | Řečany n/L B | : | Staré Ždánice | : | Jankovice | : | |
Jankovice | : | L. Bohdaneč B | : | L. Bohdaneč B | : | Semín | : | |
Dolany | : | Staré Ždánice | : | Řečany n/L B | : | Choltice B | : | |
Zdechovice | : | Přelouč C | : | Přelovice B | : | Újezd B | : | |
Jiskra Rybitví | : | Srch B | : | Kojice | : | Starý Mateřov B | : | |
24. kolo | 25. kolo | |||||||
Lány na Důlku | : | Kojice | : | Zdechovice | : | Lány na Důlku | : | |
Starý Mateřov B | : | Přelovice B | : | Jiskra Rybitví | : | Dolany | : | |
Újezd B | : | Řečany n/L B | : | Srch B | : | Jankovice | : | |
Choltice B | : | L. Bohdaneč B | : | Přelouč C | : | Semín | : | |
Semín | : | Staré Ždánice | : | Staré Ždánice | : | Choltice B | : | |
Jankovice | : | Přelouč C | : | L. Bohdaneč B | : | Újezd B | : | |
Dolany | : | Srch B | : | Řečany n/L B | : | Starý Mateřov B | : | |
Zdechovice | : | Jiskra Rybitví | : | Přelovice B | : | Kojice | : | |
26. kolo | 27. kolo | |||||||
Lány na Důlku | : | Přelovice B | : | Dolany | : | Lány na Důlku | : | |
Kojice | : | Řečany n/L B | : | Zdechovice | : | Jankovice | : | |
Starý Mateřov B | : | L. Bohdaneč B | : | Jiskra Rybitví | : | Semín | : | |
Újezd B | : | Staré Ždánice | : | Srch B | : | Choltice B | : | |
Choltice B | : | Přelouč C | : | Přelouč C | : | Újezd B | : | |
Semín | : | Srch B | : | Staré Ždánice | : | Starý Mateřov B | : | |
Jankovice | : | Jiskra Rybitví | : | L. Bohdaneč B | : | Kojice | : | |
Dolany | : | Zdechovice | : | Řečany n/L B | : | Přelovice B | : | |
28. kolo | 29. kolo | |||||||
Lány na Důlku | : | Řečany n/L B | : | Jankovice | : | Lány na Důlku | : | |
Přelovice B | : | L. Bohdaneč B | : | Dolany | : | Semín | : | |
Kojice | : | Staré Ždánice | : | Zdechovice | : | Choltice B | : | |
Starý Mateřov B | : | Přelouč C | : | Jiskra Rybitví | : | Újezd B | : | |
Újezd B | : | Srch B | : | Srch B | : | Starý Mateřov B | : | |
Choltice B | : | Jiskra Rybitví | : | Přelouč C | : | Kojice | : | |
Semín | : | Zdechovice | : | Staré Ždánice | : | Přelovice B | : | |
Jankovice | : | Dolany | : | L. Bohdaneč B | : | Řečany n/L B | : | |
30. kolo | ||||||||
Lány na Důlku | : | L. Bohdaneč B | : | |||||
Řečany n/L B | : | Staré Ždánice | : | |||||
Přelovice B | : | Přelouč C | : | |||||
Kojice | : | Srch B | : | |||||
Starý Mateřov B | : | Jiskra Rybitví | : | |||||
Újezd B | : | Zdechovice | : | |||||
Choltice B | : | Dolany | : | |||||
Semín | : | Jankovice | : |
Nejbližší utkání
04.05.2024 - 17:00 | |||
TJ Rohovládova Bělá | |||
vs | |||
TJ Jiskra Rybitví |
Histrorická bilance | |
Zápasy | 11 |
Výhry | 3 |
Remízy | 1 |
Prohry | 7 |
Skóre | 17 : 25 |
Žluté karty | 19 : 15 |
Červené karty | 1 : 1 |
Shutout | 3x |
Nevstřelený gól | 6x |
Nejvíc s tímto soupeřem | ||
Zápasy | Bořil Tomáš | 8 |
Řehák Jindřich | ||
Góly | Levai Jan | 4 |
ŽK | Čada Martin | 3 |
Fořtg Michal | ||
ČK | Merkl Jiří | 1 |
Rozlosování - Podzim 2023
Datum | Zápas | Čas | |
Ne | 20.08. | Semín : Rybitví | 1 : 2 |
So | 26.08. | Rybitví : Újezd "B" | 4 : 2 |
Ne | 03.09. | Lipoltice: Rybitví | 4 : 1 |
So | 09.09. | Rybitví : Rohovlád. Bělá | 4 : 0 |
So | 16.09. | Řečany n/L "B" : Rybitví | 1 : 1 |
So | 23.09. | Rybitví : Jankovice | 6 : 1 |
Ne | 01.10. | Staré Čivice : Rybitví | 4 : 1 |
So | 07.10. | Tetov : Rybitví | 2 : 4 |
So | 14.10. | Rybitví : Kojice | 2 : 0 |
So | 21.10. | Rybitví : Zdechoivice | 5 : 1 |
So | 28.10. | Selmice : Rybitví | 1 : 9 |
Rozlosování - Jaro 2024
Datum | Zápas | Čas | |
So | 30.03. | Rybitví : Selmice | 5 : 1 |
So | 06.04. | Zdechoivice : Rybitví | 3 : 0 |
So | 13.04. | Rybitví : Semín | 1 : 4 |
So | 20.04. | Újezd "B" : Rybitví | 0 : 3 |
So | 27.04. | Rybitví : Lipoltice | 4 : 2 |
So | 04.05. | Rohovlád. Bělá : Rybitví | 17:00 |
So | 18.05. | Jankovice : Rybitví | 17:00 |
So | 25.05. | Rybitví : Staré Čivice | 17:00 |
So | 01.06. | Rybitví : Tetov | 17:00 |
So | 08.06. | Kojice : Rybitví | 14:30 |
Rozlosování - veteráni nad 40 let
Turnaj č.1 | ||
25.08.23 | Řečany nad Labem | |
17:40 | Řečany nad Labem | 0 : 3 |
19:00 | Starý Mateřov | 0 : 2 |
Turnaj č.2 | ||
01.09.23 | Lázně Bohdaneč | |
17:00 | Semín | 0 : 7 |
17:40 | Třemošnice | 0 : 3 |
18:20 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.3 | ||
15.09.23 | Křičeň | |
17:00 | Křičeň | 0 : 2 |
18:20 | Přelouč | 1 : 0 |
Turnaj č.4 | ||
14.01.24 | UMT Ohrazenice | |
10:50 | Semín | 1 : 7 |
11:30 | Třemošnice | 0 : 2 |
12:10 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.5 | ||
23.03.24 | Rybitví | |
10:00 | Starý Mateřov | 2 : 0 |
10:40 | Řečany nad Labem | 0 : 2 |
Turnaj č.6 | ||
12.04.24 | Přelouč | |
17:00 | Křičeň | 0 : 5 |
17:40 | Přelouč | 0 : 2 |
Tabulka 2023 / 2024
Tabulka po 14.kole | ||
1. | Sokol Semín | 30 |
2. | TJ Jiskra Rybitví | 27 |
3. | TJ Sokol Zdechovice | 22 |
4. | TJ Lipoltice | 22 |
5. | Sokol Rohovládova Bělá | 21 |
6. | TJ Sokol Kojice | 20 |
7. | TJ Sokol Újezd "B" | 19 |
8. | SK Selmice | 16 |
9. | TJ Sokol Staré Čivice | 14 |
10. | TJ SK Tetov | 7 |
11. | TJ Jankovice | 4 |
12. | - | - |
Střelci 2023 / 2024
Jméno | Góly |
Válek Vít | 14 |
Čureja Petr | 12 |
Linek Matěj | 5 |
Císař Jakub | 3 |
Vlk Patrik | 3 |
Jenka Václav | 2 |
Klečka Jakub | 2 |
Lysoněk Enrique | 2 |
Slavík Daniel | 2 |
Jarmar Jiří | 1 |
Joska Petr | 1 |
Lazar Vyacheslav | 1 |
Musil Jan | 1 |
Píša Jaroslav | 1 |
Rež Martin | 1 |
Vlastní | 1 |
Celkem | 52 |
Střelci - veteráni nad 40 let
Jméno | Góly |
Klečka Jakub | 2 |
Kembický Tomáš | 1 |
Zelinka Jan | 1 |
Celkem | 4 |
Žluté karty 2023 / 2024
Jméno | ŽK |
Rež Martin | 4 |
Zelinka Jan | 3 |
Císař Jakub | 2 |
Čureja Petr | 2 |
Klečka Jakub | 2 |
Lysoněk Enrique | 2 |
Musil Jan | 2 |
Bořil Tomáš | 1 |
Hotsa Vasil | 1 |
Jarmar Jiří | 1 |
Růžička Vojtěch | 1 |
Slavík Daniel | 1 |
Válek Vít | 1 |
Vlk Patrik | 1 |
Celkem | 24 |
Červené karty 2023 / 2024
Jméno | ČK |
Zelinka Jan | 1 |
Celkem | 1 |
Tréninky
A mužsto | |
Středa | 16:30 |