1. kolo07.11.2015 14:00

07.11.2015 14:00 Tetov X R. Bělá B 1 : 5 zápis uzavřen
07.11.2015 14:00 Valy X Přelovice 1 : 4 zápis uzavřen
07.11.2015 14:00 Lány n. D. X Semín 2 : 0 zápis uzavřen
07.11.2015 14:00 Rohoznice X St. Čívice 5 : 0 zápis uzavřen
07.11.2015 14:00 Selmice X Rybitví 0 : 3 zápis uzavřen
08.11.2015 14:00 Lipoltice X Kolesa 0 : 2 zápis uzavřen
08.11.2015 14:00 Dolany A X Chvaletice 0 : 3 zápis uzavřen

2. kolo15.08.2015 17:00

15.08.2015 17:00 Kolesa X Rybitví 3 : 3 zápis uzavřen
15.08.2015 17:00 Chvaletice X Tetov 2 : 1 zápis uzavřen
15.08.2015 17:00 Semín X Rohoznice 0 : 3 zápis uzavřen
16.08.2015 17:00 Přelovice X Lány n. D. 2 : 1 zápis uzavřen
16.08.2015 17:00 R. Bělá B X Valy 4 : 1 zápis uzavřen
16.08.2015 17:00 Lipoltice X Dolany A 5 : 0 zápis uzavřen
16.08.2015 17:00 St. Čívice X Selmice 2 : 4 zápis uzavřen

3. kolo22.08.2015 17:00

22.08.2015 17:00 Dolany A X Kolesa 0 : 5 zápis uzavřen
22.08.2015 17:00 Tetov X Lipoltice 1 : 4 zápis uzavřen
22.08.2015 17:00 Valy X Chvaletice 4 : 3 zápis uzavřen
22.08.2015 17:00 Lány n. D. X R. Bělá B 1 : 4 zápis uzavřen
22.08.2015 17:00 Rybitví X St. Čívice 3 : 1 zápis uzavřen
23.08.2015 17:00 Rohoznice X Přelovice 2 : 1 zápis uzavřen
23.08.2015 17:00 Selmice X Semín 0 : 3 zápis uzavřen

4. kolo29.08.2015 17:00

29.08.2015 17:00 Kolesa X St. Čívice 3 : 2 zápis uzavřen
29.08.2015 17:00 Semín X Rybitví 0 : 4 zápis uzavřen
29.08.2015 17:00 R. Bělá B X Rohoznice 1 : 0 zápis uzavřen
29.08.2015 17:00 Chvaletice X Lány n. D. 3 : 3 zápis uzavřen
30.08.2015 17:00 Lipoltice X Valy 1 : 0 zápis uzavřen
30.08.2015 17:00 Dolany A X Tetov 0 : 8 zápis uzavřen
30.08.2015 17:00 Přelovice X Selmice 3 : 0 zápis uzavřen

5. kolo05.09.2015 17:00

05.09.2015 17:00 Rybitví X Přelovice 1 : 4 zápis uzavřen
05.09.2015 17:00 Tetov X Kolesa 1 : 2 zápis uzavřen
05.09.2015 17:00 Valy X Dolany A 13 : 0 zápis uzavřen
05.09.2015 17:00 Lány n. D. X Lipoltice 1 : 2 zápis uzavřen
06.09.2015 17:00 Rohoznice X Chvaletice 1 : 2 zápis uzavřen
06.09.2015 17:00 Selmice X R. Bělá B 3 : 3 zápis uzavřen
06.09.2015 17:00 St. Čívice X Semín 1 : 5 zápis uzavřen

6. kolo12.09.2015 17:00

12.09.2015 17:00 Kolesa X Semín 1 : 2 zápis uzavřen
12.09.2015 17:00 R. Bělá B X Rybitví 4 : 1 zápis uzavřen
12.09.2015 17:00 Chvaletice X Selmice 7 : 2 zápis uzavřen
12.09.2015 17:00 Tetov X Valy 0 : 1 zápis uzavřen
13.09.2015 17:00 Lipoltice X Rohoznice 0 : 0 zápis uzavřen
13.09.2015 17:00 Dolany A X Lány n. D. 1 : 1 zápis uzavřen
13.09.2015 17:00 Přelovice X St. Čívice 6 : 1 zápis uzavřen

7. kolo19.09.2015 16:30

19.09.2015 16:30 Valy X Kolesa 0 : 2 zápis uzavřen
19.09.2015 16:30 Lány n. D. X Tetov 3 : 3 zápis uzavřen
19.09.2015 16:30 Rybitví X Chvaletice 1 : 1 zápis uzavřen
19.09.2015 16:30 Semín X Přelovice 4 : 1 zápis uzavřen
20.09.2015 10:00 St. Čívice X R. Bělá B 3 : 5 zápis uzavřen
20.09.2015 16:30 Rohoznice X Dolany A 7 : 1 zápis uzavřen
20.09.2015 16:30 Selmice X Lipoltice 0 : 3 zápis uzavřen

8. kolo26.09.2015 16:30

26.09.2015 16:30 Kolesa X Přelovice 3 : 1 zápis uzavřen
26.09.2015 16:30 Chvaletice X St. Čívice 4 : 1 zápis uzavřen
26.09.2015 16:30 Tetov X Rohoznice 0 : 6 zápis uzavřen
26.09.2015 16:30 Valy X Lány n. D. 4 : 2 zápis uzavřen
27.09.2015 16:30 Lipoltice X Rybitví 2 : 0 zápis uzavřen
27.09.2015 16:30 Dolany A X Selmice 2 : 4 zápis uzavřen
27.09.2015 16:30 R. Bělá B X Semín 1 : 2 zápis uzavřen

9. kolo03.10.2015 16:00

03.10.2015 16:00 Lány n. D. X Kolesa 3 : 1 zápis uzavřen
03.10.2015 16:00 Semín X Chvaletice 0 : 1 zápis uzavřen
03.10.2015 16:00 Rybitví X Dolany A 5 : 1 zápis uzavřen
04.10.2015 16:00 St. Čívice X Lipoltice 0 : 0 zápis uzavřen
04.10.2015 16:00 Přelovice X R. Bělá B 0 : 0 zápis uzavřen
04.10.2015 16:00 Rohoznice X Valy 2 : 0 zápis uzavřen
04.10.2015 16:00 Selmice X Tetov 2 : 1 zápis uzavřen

10. kolo10.10.2015 16:00

10.10.2015 16:00 Kolesa X R. Bělá B 2 : 2 zápis uzavřen
10.10.2015 16:00 Chvaletice X Přelovice 1 : 2 zápis uzavřen
10.10.2015 16:00 Tetov X Rybitví 1 : 1 zápis uzavřen
10.10.2015 16:00 Valy X Selmice 2 : 0 zápis uzavřen
10.10.2015 16:00 Lány n. D. X Rohoznice 0 : 4 zápis uzavřen
11.10.2015 16:00 Lipoltice X Semín 7 : 0 zápis uzavřen
11.10.2015 16:00 Dolany A X St. Čívice 2 : 3 zápis uzavřen

11. kolo17.10.2015 15:30

17.10.2015 15:30 Rybitví X Valy 3 : 2 zápis uzavřen
17.10.2015 15:30 Semín X Dolany A 5 : 1 zápis uzavřen
18.10.2015 15:30 Přelovice X Lipoltice 4 : 3 zápis uzavřen
18.10.2015 15:30 R. Bělá B X Chvaletice 3 : 1 zápis uzavřen
18.10.2015 15:30 St. Čívice X Tetov 2 : 1 zápis uzavřen
18.10.2015 15:30 Rohoznice X Kolesa 4 : 1 zápis uzavřen
18.10.2015 15:30 Selmice X Lány n. D. 1 : 4 zápis uzavřen

12. kolo24.10.2015 14:30

24.10.2015 14:30 Kolesa X Chvaletice 1 : 2 zápis uzavřen
24.10.2015 14:30 Dolany A X Přelovice 0 : 11 zápis uzavřen
24.10.2015 14:30 Tetov X Semín 0 : 2 zápis uzavřen
24.10.2015 14:30 Valy X St. Čívice 4 : 2 zápis uzavřen
24.10.2015 14:30 Lány n. D. X Rybitví 5 : 1 zápis uzavřen
25.10.2015 14:30 Rohoznice X Selmice 5 : 0 zápis uzavřen
25.10.2015 14:30 Lipoltice X R. Bělá B 3 : 3 zápis uzavřen

13. kolo31.10.2015 14:00

31.10.2015 14:00 Rybitví X Rohoznice 2 : 0 zápis uzavřen
31.10.2015 14:00 Semín X Valy 0 : 1 zápis uzavřen
31.10.2015 14:00 Chvaletice X Lipoltice 3 : 1 zápis uzavřen
01.11.2015 14:00 Přelovice X Tetov 10 : 0 zápis uzavřen
01.11.2015 14:00 R. Bělá B X Dolany A 7 : 0 zápis uzavřen
01.11.2015 14:00 St. Čívice X Lány n. D. 2 : 2 zápis uzavřen
01.11.2015 14:00 Selmice X Kolesa 4 : 1 zápis uzavřen

14. kolo26.03.2016 15:00

26.03.2016 15:00 Kolesa X Lipoltice 1 : 4 zápis uzavřen
26.03.2016 15:00 Chvaletice X Dolany A 1 : 4 zápis uzavřen
26.03.2016 15:00 Rybitví X Selmice 1 : 0 zápis uzavřen
26.03.2016 15:00 Semín X Lány n. D. 2 : 0 zápis uzavřen
27.03.2016 15:00 St. Čívice X Rohoznice 1 : 8 zápis uzavřen
27.03.2016 15:00 R. Bělá B X Tetov 3 : 0 zápis uzavřen
27.03.2016 15:00 Přelovice X Valy 4 : 1 zápis uzavřen

15. kolo02.04.2016 16:00

02.04.2016 16:00 Rybitví X Kolesa 2 : 0 zápis uzavřen
02.04.2016 16:00 Lány n. D. X Přelovice 0 : 2 zápis uzavřen
02.04.2016 16:00 Valy X R. Bělá B 2 : 2 zápis uzavřen
02.04.2016 16:00 Tetov X Chvaletice 0 : 1 zápis uzavřen
03.04.2016 16:00 Dolany A X Lipoltice 1 : 3 zápis uzavřen
03.04.2016 16:00 Selmice X St. Čívice 6 : 1 zápis uzavřen
03.04.2016 16:00 Rohoznice X Semín 2 : 1 zápis uzavřen

16. kolo09.04.2016 16:30

09.04.2016 16:30 Kolesa X Dolany A 1 : 4 zápis uzavřen
09.04.2016 16:30 Chvaletice X Valy 1 : 2 zápis uzavřen
09.04.2016 16:30 Semín X Selmice 4 : 1 zápis uzavřen
10.04.2016 16:30 St. Čívice X Rybitví 3 : 1 zápis uzavřen
10.04.2016 16:30 R. Bělá B X Lány n. D. 3 : 3 zápis uzavřen
10.04.2016 16:30 Přelovice X Rohoznice 1 : 0 zápis uzavřen
10.04.2016 16:30 Lipoltice X Tetov 10 : 1 zápis uzavřen

17. kolo16.04.2016 16:30

16.04.2016 16:30 Rybitví X Semín 2 : 0 zápis uzavřen
16.04.2016 16:30 Lány n. D. X Chvaletice 0 : 2 zápis uzavřen
16.04.2016 16:30 Valy X Lipoltice 5 : 0 zápis uzavřen
16.04.2016 16:30 Tetov X Dolany A 2 : 3 zápis uzavřen
17.04.2016 16:30 Selmice X Přelovice 3 : 6 zápis uzavřen
17.04.2016 16:30 Rohoznice X R. Bělá B 2 : 2 zápis uzavřen
17.04.2016 16:30 St. Čívice X Kolesa 3 : 0 zápis uzavřen

18. kolo23.04.2016 17:00

23.04.2016 17:00 Kolesa X Tetov 6 : 3 zápis uzavřen
23.04.2016 17:00 Chvaletice X Rohoznice 1 : 3 zápis uzavřen
23.04.2016 17:00 R. Bělá B X Selmice 1 : 1 zápis uzavřen
23.04.2016 17:00 Semín X St. Čívice 1 : 3 zápis uzavřen
24.04.2016 17:00 Přelovice X Rybitví 3 : 1 zápis uzavřen
24.04.2016 17:00 Dolany A X Valy 2 : 4 zápis uzavřen
24.04.2016 17:00 Lipoltice X Lány n. D. 4 : 3 zápis uzavřen

19. kolo30.04.2016 17:00

30.04.2016 14:00 Lány n. D. X Dolany A 4 : 1 zápis uzavřen
30.04.2016 17:00 Valy X Tetov 6 : 0 zápis uzavřen
30.04.2016 17:00 Semín X Kolesa 2 : 1 zápis uzavřen
30.04.2016 17:00 Rybitví X R. Bělá B 3 : 1 zápis uzavřen
01.05.2016 17:00 Selmice X Chvaletice 1 : 1 zápis uzavřen
01.05.2016 17:00 Rohoznice X Lipoltice 7 : 0 zápis uzavřen
01.05.2016 17:00 St. Čívice X Přelovice 1 : 3 zápis uzavřen

20. kolo07.05.2016 17:00

07.05.2016 17:00 Kolesa X Valy 2 : 5 zápis uzavřen
07.05.2016 17:00 Tetov X Lány n. D. 2 : 5 zápis uzavřen
07.05.2016 17:00 Chvaletice X Rybitví 1 : 1 zápis uzavřen
07.05.2016 17:00 R. Bělá B X St. Čívice 1 : 4 zápis uzavřen
08.05.2016 17:00 Přelovice X Semín 3 : 1 zápis uzavřen
08.05.2016 17:00 Dolany A X Rohoznice 0 : 3 zápis uzavřen
08.05.2016 17:00 Lipoltice X Selmice 1 : 4 zápis uzavřen

21. kolo14.05.2016 17:00

14.05.2016 17:00 Rybitví X Lipoltice 0 : 1 zápis uzavřen
14.05.2016 17:00 Lány n. D. X Valy 3 : 1 zápis uzavřen
15.05.2016 17:00 Selmice X Dolany A 6 : 1 zápis uzavřen
15.05.2016 17:00 Rohoznice X Tetov 6 : 1 zápis uzavřen
15.05.2016 17:00 Přelovice X Kolesa 2 : 1 zápis uzavřen
15.05.2016 17:00 Semín X R. Bělá B 1 : 4 zápis uzavřen
15.05.2016 17:00 St. Čívice X Chvaletice 2 : 2 zápis uzavřen

22. kolo21.05.2016 17:00

21.05.2016 17:00 Kolesa X Lány n. D. 3 : 7 zápis uzavřen
21.05.2016 17:00 Valy X Rohoznice 0 : 3 zápis uzavřen
21.05.2016 17:00 Tetov X Selmice 0 : 1 zápis uzavřen
21.05.2016 17:00 Chvaletice X Semín 0 : 0 zápis uzavřen
22.05.2016 17:00 R. Bělá B X Přelovice 1 : 1 zápis uzavřen
22.05.2016 17:00 Dolany A X Rybitví 1 : 2 zápis uzavřen
22.05.2016 17:00 Lipoltice X St. Čívice 2 : 2 zápis uzavřen

23. kolo28.05.2016 17:00

28.05.2016 14:00 R. Bělá B X Kolesa 3 : 0 zápis uzavřen
28.05.2016 17:00 Semín X Lipoltice 1 : 3 zápis uzavřen
28.05.2016 17:00 Rybitví X Tetov 3 : 0 zápis uzavřen
29.05.2016 17:00 Selmice X Valy 6 : 3 zápis uzavřen
29.05.2016 17:00 Rohoznice X Lány n. D. 3 : 0 zápis uzavřen
29.05.2016 17:00 St. Čívice X Dolany A 3 : 1 zápis uzavřen
29.05.2016 17:00 Přelovice X Chvaletice 4 : 0 zápis uzavřen

24. kolo04.06.2016 17:00

04.06.2016 17:00 Chvaletice X R. Bělá B 2 : 3 zápis uzavřen
04.06.2016 17:00 Kolesa X Rohoznice 1 : 4 zápis uzavřen
04.06.2016 17:00 Lány n. D. X Selmice 7 : 2 zápis uzavřen
04.06.2016 17:00 Valy X Rybitví 3 : 4 zápis uzavřen
04.06.2016 17:00 Tetov X St. Čívice 3 : 5 zápis uzavřen
05.06.2016 17:00 Dolany A X Semín 2 : 0 zápis uzavřen
05.06.2016 17:00 Lipoltice X Přelovice 0 : 3 zápis uzavřen

25. kolo11.06.2016 17:00

11.06.2016 17:00 Semín X Tetov 7 : 1 zápis uzavřen
11.06.2016 17:00 Chvaletice X Kolesa 7 : 0 zápis uzavřen
11.06.2016 17:00 Rybitví X Lány n. D. 2 : 0 zápis uzavřen
12.06.2016 17:00 Selmice X Rohoznice 5 : 5 zápis uzavřen
12.06.2016 17:00 R. Bělá B X Lipoltice 2 : 4 zápis uzavřen
12.06.2016 17:00 Přelovice X Dolany A 3 : 0 zápis uzavřen
12.06.2016 17:00 St. Čívice X Valy 5 : 2 zápis uzavřen

26. kolo18.06.2016 17:00

08.06.2016 18:00 Rohoznice X Rybitví 0 : 2 zápis uzavřen
18.06.2016 13:00 Lipoltice X Chvaletice 2 : 5 zápis uzavřen
18.06.2016 17:00 Kolesa X Selmice 5 : 1 zápis uzavřen
18.06.2016 17:00 Lány n. D. X St. Čívice 6 : 3 zápis uzavřen
18.06.2016 17:00 Valy X Semín 1 : 0 zápis uzavřen
18.06.2016 17:00 Tetov X Přelovice 0 : 3 zápis uzavřen
19.06.2016 17:00 Dolany A X R. Bělá B 3 : 7 zápis uzavřen

 

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2022  -  xx:xx
    TJSK Selmice
vs
       TJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 15
   Výhry 7
   Remízy 2
   Prohry 6
   Skóre 29 : 42
   Žluté karty 24 : 21
   Červené karty 4 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   1 : 3
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 0 : 1
Ne 03.10.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 0
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 3 : 2
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 0 : 4
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 1 : 3
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 2 : 0
So 30.10.   Rybitví : Selmice 1 : 9
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 5 : 1


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
09:20   Semín 0 : 14
10:10   Řečany nad Labem 0 : 6

 

Tabulka  2021 / 2022

   Tabulka po 14.kole
1.    TJ Sokol Kojice 34
2.    SK Řečany nad Labem "B" 32
3.    FC Titanic Srch B 28
4.    TJ Přelovice "B" 28
5.    Sokol Semín 27
6.    TJ Sokol Újezd "B" 24
7.    SK Selmice 21
8.    TJ Jiskra Rybitví 18
9.    FK Přelouč "C" 16
10.    TJ Slavoj Choltice "B" 16
11.    TJ Sokol Zdechovice 16
12.    TJ Sokol Staré Čivice 13
13.    TJ Jankovice 7
14.    TJ SK Tetov "B" 1

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Klečka Jakub 3
  Lazar Vyacheslav 3
  Musil Jan 3
  Šáravec Václav ml. 3
  Čureja Petr 2
  Jarmar Jiří 2
  Drapák Petr 1
  Linek Matěj 1
  Rež Martin 1
  Růžička Vojtěch 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 23

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 5
  Zelinka Jan 3
  Drapák Petr 2
  Císař Jakub 1
  Feil Miroslav 1
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 18

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Sobota 10:00
  * Středa 17:00

 

* Středeční trénink je dobrovolný.