Střelci   Počet minut na 1 gól   Odehrané minuty
 Levai Jan  21  Šaravec Václav ml.  88  Vlk Ondřej 2230
 Šaravec Václav ml.  6  Levai Jan  103  Levai Jan  2155
 Bořil Tomáš 5  Fořt Michal 276  Čada Martin 2125
 Peterka Radek 5  Straka Jaroslav 293  Peterka Radek 1935
 Vlk Ondřej 5  Němec Karel 315  Řehák Jindřich 1765
 Fořt Michal 4  Pitthard Leoš 315  Dušek Miloš 1755
 Čada Martin 3  Bořil Tomáš 334  Szikora Lukáš  1690
 Němec Karel 3  Peterka Radek 387  Bořil Tomáš 1670
 Straka Jaroslav 3  Vlk Ondřej 446  Steklý Roman 1295
 Pitthard Leoš 2  Kopsa Petr  625  Fořt Michal 1105
 Kopsa Petr  1  Merkl Jiří  650  Bok Petr 985
 Merkl Jiří  1  Čada Martin 708  Němec Karel 945
 Szikora Lukáš  1  Tichý Petr  900  Tichý Petr  900
 Tichý Petr  1  Szikora Lukáš  1690  Straka Jaroslav 880
 Bok Petr 0  Bok Petr x  Merkl Jiří  650
 Čada Roman 0  Čada Roman x  Fistr Martin 630
 Dušek Miloš 0  Dušek Miloš x  Pitthard Leoš 630
 Felcman Tomáš 0  Felcman Tomáš x  Kopsa Petr  625
 Fistr Martin 0  Fistr Martin x  Šaravec Václav ml.  530
 Joska Petr 0  Joska Petr x  Felcman Tomáš 495
 Pejřimovský Aleš  0  Pejřimovský Aleš  x  Píša Jaroslav  485
 Píša Jaroslav  0  Píša Jaroslav  x  Pejřimovský Aleš  75
 Posledník Milan  0  Posledník Milan  x  Posledník Milan  75
 Řehák Jindřich 0  Řehák Jindřich x  Čada Roman 55
 Steklý Roman 0  Steklý Roman x  Joska Petr 45
 Šaravec Václav st.  0    Šaravec Václav st.  x    Šaravec Václav st.  0
 
Odehrané utkání - celé   Střídání   Odehrané zápasy
 Vlk Ondřej 24  Němec Karel 11  Levai Jan  25
 Čada Martin 23  Kopsa Petr  10  Vlk Ondřej 25
 Peterka Radek 21  Merkl Jiří  10  Čada Martin 24
 Dušek Miloš 19  Píša Jaroslav  10  Peterka Radek 22
 Levai Jan  19  Šaravec Václav ml.  10  Řehák Jindřich 21
 Bořil Tomáš 18  Bok Petr 9  Bořil Tomáš 20
 Řehák Jindřich 18  Steklý Roman 9  Dušek Miloš 20
 Szikora Lukáš  17  Fistr Martin 6  Szikora Lukáš  20
 Fořt Michal 11  Levai Jan  6  Steklý Roman 19
 Steklý Roman 10  Joska Petr 5  Němec Karel 16
 Straka Jaroslav 9  Tichý Petr  5  Bok Petr 14
 Pitthard Leoš 7  Čada Roman 3  Fořt Michal 13
 Tichý Petr  7  Posledník Milan  3  Merkl Jiří  13
 Bok Petr 5  Řehák Jindřich 3  Píša Jaroslav  12
 Felcman Tomáš 5  Szikora Lukáš  3  Šaravec Václav ml.  12
 Němec Karel 5  Bořil Tomáš 2  Tichý Petr  12
 Fistr Martin 4  Fořt Michal 2  Kopsa Petr  11
 Merkl Jiří  3  Pejřimovský Aleš  2  Fistr Martin 10
 Píša Jaroslav  2  Čada Martin 1  Straka Jaroslav 10
 Šaravec Václav ml.  2  Dušek Miloš 1  Pitthard Leoš 7
 Kopsa Petr  1  Felcman Tomáš 1  Felcman Tomáš 6
 Čada Roman 0  Peterka Radek 1  Joska Petr 5
 Joska Petr 0  Straka Jaroslav 1  Čada Roman 3
 Pejřimovský Aleš  0  Vlk Ondřej 1  Posledník Milan  3
 Posledník Milan  0  Pitthard Leoš 0  Pejřimovský Aleš  2
 Šaravec Václav st.  0    Šaravec Václav st.  0    Šaravec Václav st.  0
 
Žluté karty   Červené karty      
 Peterka Radek 11  Bok Petr 0    
 Čada Martin 8  Bořil Tomáš 0    
 Levai Jan  7  Čada Martin 0    
 Merkl Jiří  5  Čada Roman 0    
 Fořt Michal 4  Dušek Miloš 0    
 Fistr Martin 2  Felcman Tomáš 0    
 Píša Jaroslav  2  Fistr Martin 0    
 Pitthard Leoš 2  Fořt Michal 0    
 Řehák Jindřich 2  Joska Petr 0    
 Tichý Petr  2  Kopsa Petr  0    
 Bořil Tomáš 1  Levai Jan  0    
 Dušek Miloš 1  Merkl Jiří  0    
 Němec Karel 1  Němec Karel 0    
 Šaravec Václav ml.  1  Pejřimovský Aleš  0    
 Bok Petr 0  Peterka Radek 0    
 Čada Roman 0  Píša Jaroslav  0    
 Felcman Tomáš 0  Pitthard Leoš 0    
 Joska Petr 0  Posledník Milan  0    
 Kopsa Petr  0  Řehák Jindřich 0    
 Pejřimovský Aleš  0  Steklý Roman 0    
 Posledník Milan  0  Straka Jaroslav 0    
 Steklý Roman 0  Szikora Lukáš  0    
 Straka Jaroslav 0  Šaravec Václav ml.  0    
 Szikora Lukáš  0  Šaravec Václav st.  0    
 Šaravec Václav st.  0  Tichý Petr  0    
 Vlk Ondřej 0    Vlk Ondřej 0      

 

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 14.08.2021  -  14:30
  Sokol Kojice 
 vs
TJ Jiskra Rybitví      

 

Histrorická bilance
   Zápasy 8
   Výhry 3
   Remízy 2
   Prohry 3
   Skóre 14 : 15
   Žluté karty 10 : 14
   Červené karty 3 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 14:30
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 17:00
So 28.08.   Choltice "B" : Rybitví 17:00
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 16:30
So 11.09.   Semín : Rybitví 16:00
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   16:00
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 15:30
So 02.10.   Újezd "B" : Rybitví 15:00
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 15:00
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 14:30
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:30
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 14:30
So 30.10.   Rybitví : Selmice 14:00
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 13:30


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
   
     
     
  Turnaj č.2
   
     
     
     
Turnaj č.3
   
     
      

 

Tabulka  2021 / 2022

   Tabulka
1.    SK Řečany nad Labem "B"  
2.    TJ Sokol Kojice  
3.    FK Přelouč "C"  
4.    Sokol Semín  
5.    TJ Sokol Zdechovice  
6.    TJ Jiskra Rybitví  
7.    TJ SK Tetov "B"  
8.    FC Titanic Srch B  
9.    TJ Přelovice "B"  
10.    TJ Sokol Újezd "B"  
11.    TJ Slavoj Choltice "B"  
12.    SK Selmice  
13.    TJ Jankovice  
14.    TJ Sokol Staré Čívice  

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
    
    
    
    
    
    
 
     Celkem 0

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
    
    
    
    
 
     Celkem 0

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
    
    
    
    
    
    
      Celkem 0

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 18:00