Domácí gól č.300
23.10.2016 20:05
V sobotním zápase s Lipolticemi ( 4 : 2 ) znamenala naše poslední vstřelená branka jubilejní 300 gól, který jsme vstřelili na našem hřišti. Na tuto porci branek jsme potřebovali odehrát 129 zápasů, což činí průměr 2,33 branky na zápas.
Šťastným střelcem byl Dan Pilař.
Nejbližší utkání
20.04.2024 - 16:30 | |||
TJ Sokol Újezd "B" | |||
vs | |||
TJ Jiskra Rybitví |
Histrorická bilance | |
Zápasy | 14 |
Výhry | 6 |
Remízy | 4 |
Prohry | 4 |
Skóre | 38 : 19 |
Žluté karty | 20 : 19 |
Červené karty | 0 : 0 |
Shutout | 5x |
Nevstřelený gól | 3x |
Nejvíc s tímto soupeřem | ||
Zápasy | Bořil Tomáš | 11 |
Góly | Levai Jan | 10 |
ŽK | Jenka Václav | 2 |
Tichý Petr | ||
ČK | - | - |
Rozlosování - Podzim 2023
Datum | Zápas | Čas | |
Ne | 20.08. | Semín : Rybitví | 1 : 2 |
So | 26.08. | Rybitví : Újezd "B" | 4 : 2 |
Ne | 03.09. | Lipoltice: Rybitví | 4 : 1 |
So | 09.09. | Rybitví : Rohovlád. Bělá | 4 : 0 |
So | 16.09. | Řečany n/L "B" : Rybitví | 1 : 1 |
So | 23.09. | Rybitví : Jankovice | 6 : 1 |
Ne | 01.10. | Staré Čivice : Rybitví | 4 : 1 |
So | 07.10. | Tetov : Rybitví | 2 : 4 |
So | 14.10. | Rybitví : Kojice | 2 : 0 |
So | 21.10. | Rybitví : Zdechoivice | 5 : 1 |
So | 28.10. | Selmice : Rybitví | 1 : 9 |
Rozlosování - Jaro 2024
Datum | Zápas | Čas | |
So | 30.03. | Rybitví : Selmice | 5 : 1 |
So | 06.04. | Zdechoivice : Rybitví | 3 : 0 |
So | 13.04. | Rybitví : Semín | 1 : 4 |
So | 20.04. | Újezd "B" : Rybitví | 16:30 |
So | 27.04. | Rybitví : Lipoltice | 16:30 |
So | 04.05. | Rohovlád. Bělá : Rybitví | 17:00 |
So | 18.05. | Jankovice : Rybitví | 17:00 |
So | 25.05. | Rybitví : Staré Čivice | 17:00 |
So | 01.06. | Rybitví : Tetov | 17:00 |
So | 08.06. | Kojice : Rybitví | 14:30 |
Rozlosování - veteráni nad 40 let
Turnaj č.1 | ||
25.08.23 | Řečany nad Labem | |
17:40 | Řečany nad Labem | 0 : 3 |
19:00 | Starý Mateřov | 0 : 2 |
Turnaj č.2 | ||
01.09.23 | Lázně Bohdaneč | |
17:00 | Semín | 0 : 7 |
17:40 | Třemošnice | 0 : 3 |
18:20 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.3 | ||
15.09.23 | Křičeň | |
17:00 | Křičeň | 0 : 2 |
18:20 | Přelouč | 1 : 0 |
Turnaj č.4 | ||
14.01.24 | UMT Ohrazenice | |
10:50 | Semín | 1 : 7 |
11:30 | Třemošnice | 0 : 2 |
12:10 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.5 | ||
23.03.24 | Rybitví | |
10:00 | Starý Mateřov | 2 : 0 |
10:40 | Řečany nad Labem | 0 : 2 |
Turnaj č.6 | ||
12.04.24 | Přelouč | |
17:00 | Křičeň | 0 : 5 |
17:40 | Přelouč | 0 : 2 |
Tabulka 2023 / 2024
Tabulka po 14.kole | ||
1. | Sokol Semín | 30 |
2. | TJ Jiskra Rybitví | 27 |
3. | TJ Sokol Zdechovice | 22 |
4. | TJ Lipoltice | 22 |
5. | Sokol Rohovládova Bělá | 21 |
6. | TJ Sokol Kojice | 20 |
7. | TJ Sokol Újezd "B" | 19 |
8. | SK Selmice | 16 |
9. | TJ Sokol Staré Čivice | 14 |
10. | TJ SK Tetov | 7 |
11. | TJ Jankovice | 4 |
12. | - | - |
Střelci 2023 / 2024
Jméno | Góly |
Čureja Petr | 11 |
Válek Vít | 10 |
Linek Matěj | 5 |
Císař Jakub | 3 |
Vlk Patrik | 3 |
Jenka Václav | 2 |
Lysoněk Enrique | 2 |
Slavík Daniel | 2 |
Jarmar Jiří | 1 |
Joska Petr | 1 |
Klečka Jakub | 1 |
Musil Jan | 1 |
Píša Jaroslav | 1 |
Rež Martin | 1 |
Vlastní | 1 |
Celkem | 45 |
Střelci - veteráni nad 40 let
Jméno | Góly |
Klečka Jakub | 2 |
Kembický Tomáš | 1 |
Zelinka Jan | 1 |
Celkem | 4 |
Žluté karty 2023 / 2024
Jméno | ŽK |
Rež Martin | 4 |
Zelinka Jan | 3 |
Klečka Jakub | 2 |
Musil Jan | 2 |
Bořil Tomáš | 1 |
Císař Jakub | 1 |
Čureja Petr | 1 |
Hotsa Vasil | 1 |
Jarmar Jiří | 1 |
Lysoněk Enrique | 1 |
Růžička Vojtěch | 1 |
Slavík Daniel | 1 |
Válek Vít | 1 |
Celkem | 20 |
Červené karty 2023 / 2024
Jméno | ČK |
Zelinka Jan | 1 |
Celkem | 1 |
Tréninky
A mužsto | |
Středa | 16:30 |