Střelci | ŽK | Odehrané zápasy | |||||
Válek Vít | 15 | Kovář Libor | 8 | Zelinka Jan | 21 | ||
Jarmar Jiří | 5 | Klečka Jakub | 5 | Kovář Libor | 20 | ||
Levai Jan | 4 | Hemerka Petr | 4 | Fiala Martin | 19 | ||
Klečka Jakub | 2 | Jarmar Jiří | 4 | Klečka Jakub | 19 | ||
Linek Matěj | 2 | Levai Jan | 4 | Hemerka Petr | 18 | ||
Šaravec Václav ml. | 2 | Zelinka Jan | 3 | Jarmar Jiří | 18 | ||
Bořil Tomáš | 1 | Linek Matěj | 2 | Linek Matěj | 17 | ||
Hemerka Petr | 1 | Válek Vít | 2 | Stehlík Petr | 16 | ||
Stehlík Petr | 1 | Bořil Tomáš | 1 | Sup Jiří | 16 | ||
Sup Jiří | 1 | Fiala Martin | 1 | Levai Jan | 14 | ||
Zelinka Jan | 1 | Stehlík Petr | 1 | Šaravec Václav ml. | 14 | ||
Bláha Vojtěch | 0 | Šaravec Václav ml. | 1 | Válek Vít | 14 | ||
Bok Petr | 0 | Bláha Vojtěch | 0 | Vlk Ondřej | 14 | ||
Černík Tomáš | 0 | Bok Petr | 0 | Bořil Tomáš | 12 | ||
Feil Miroslav | 0 | Černík Tomáš | 0 | Jadrný Petr | 6 | ||
Fiala Martin | 0 | Feil Miroslav | 0 | Joska Petr | 6 | ||
Fistr Martin | 0 | Fistr Martin | 0 | Píša Jaroslav | 6 | ||
Hunka Dušan | 0 | Hunka Dušan | 0 | Bok Petr | 5 | ||
Jadrný Petr | 0 | Jadrný Petr | 0 | Pecha Nikolas | 4 | ||
Joska Petr | 0 | Joska Petr | 0 | Černík Tomáš | 3 | ||
Kakrda Martin | 0 | Kakrda Martin | 0 | Fistr Martin | 3 | ||
Klusáček Luděk | 0 | Klusáček Luděk | 0 | Hunka Dušan | 3 | ||
Kovář Libor | 0 | Pecha Nikolas | 0 | Kakrda Martin | 3 | ||
Pecha Nikolas | 0 | Píša Jaroslav | 0 | Bláha Vojtěch | 2 | ||
Píša Jaroslav | 0 | Řezníček David | 0 | Řezníček David | 2 | ||
Řezníček David | 0 | Sup Jiří | 0 | Feil Miroslav | 1 | ||
Vlk Ondřej | 0 | Vlk Ondřej | 0 | Klusáček Luděk | 1 |
Odehrané minuty | |
Zelinka Jan | 1 890 |
Klečka Jakub | 1 650 |
Jarmar Jiří | 1 620 |
Fiala Martin | 1 590 |
Kovář Libor | 1 530 |
Hemerka Petr | 1 470 |
Stehlík Petr | 1 380 |
Linek Matěj | 1 330 |
Válek Vít | 1 185 |
Levai Jan | 1 160 |
Sup Jiří | 1 060 |
Bořil Tomáš | 1 040 |
Vlk Ondřej | 1 000 |
Šaravec Václav ml. | 845 |
Jadrný Petr | 330 |
Bok Petr | 300 |
Černík Tomáš | 270 |
Píša Jaroslav | 200 |
Hunka Dušan | 175 |
Fistr Martin | 160 |
Pecha Nikolas | 150 |
Kakrda Martin | 140 |
Řezníček David | 75 |
Joska Petr | 60 |
Feil Miroslav | 30 |
Klusáček Luděk | 30 |
Bláha Vojtěch | 15 |
Nejbližší utkání
30.03.2024 - 15:30 | |||
TJ Jiskra Rybitví | |||
vs | |||
SK Selmice |
Histrorická bilance | |
Zápasy | 19 |
Výhry | 10 |
Remízy | 2 |
Prohry | 7 |
Skóre | 48 : 48 |
Žluté karty | 28 : 23 |
Červené karty | 4 : 0 |
Shutout | 4x |
Nevstřelený gól | 2x |
Nejvíc s tímto soupeřem | ||
Zápasy | Klečka Jakub | 17 |
Góly | Válek Vít | 13 |
ŽK | Levai Jan | 4 |
ČK | Levai Jan | 1 |
Řehák Jindřich | ||
Sup Jiří | ||
Šáravec Václav ml. |
Rozlosování - Podzim 2023
Datum | Zápas | Čas | |
Ne | 20.08. | Semín : Rybitví | 1 : 2 |
So | 26.08. | Rybitví : Újezd "B" | 4 : 2 |
Ne | 03.09. | Lipoltice: Rybitví | 4 : 1 |
So | 09.09. | Rybitví : Rohovlád. Bělá | 4 : 0 |
So | 16.09. | Řečany n/L "B" : Rybitví | 1 : 1 |
So | 23.09. | Rybitví : Jankovice | 6 : 1 |
Ne | 01.10. | Staré Čivice : Rybitví | 4 : 1 |
So | 07.10. | Tetov : Rybitví | 2 : 4 |
So | 14.10. | Rybitví : Kojice | 2 : 0 |
So | 21.10. | Rybitví : Zdechoivice | 5 : 1 |
So | 28.10. | Selmice : Rybitví | 1 : 9 |
Rozlosování - Jaro 2024
Datum | Zápas | Čas | |
So | 30.03. | Rybitví : Selmice | 15:30 |
So | 06.04. | Zdechoivice : Rybitví | 16:00 |
Ne | 13.04. | Rybitví : Semín | 16:00 |
So | 20.04. | Újezd "B" : Rybitví | 16:30 |
So | 27.04. | Rybitví : Lipoltice | 16:30 |
So | 04.05. | Rohovlád. Bělá : Rybitví | 17:00 |
Ne | 18.05. | Jankovice : Rybitví | 17:00 |
So | 25.05. | Rybitví : Staré Čivice | 17:00 |
So | 01.06. | Rybitví : Tetov | 17:00 |
So | 08.06. | Kojice : Rybitví | 14:30 |
Rozlosování - veteráni nad 40 let
Turnaj č.1 | ||
25.08.23 | Řečany nad Labem | |
17:40 | Řečany nad Labem | 0 : 3 |
19:00 | Starý Mateřov | 0 : 2 |
Turnaj č.2 | ||
01.09.23 | Lázně Bohdaneč | |
17:00 | Semín | 0 : 7 |
17:40 | Třemošnice | 0 : 3 |
18:20 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.3 | ||
15.09.23 | Křičeň | |
17:00 | Křičeň | 0 : 2 |
18:20 | Přelouč | 1 : 0 |
Turnaj č.4 | ||
14.01.24 | UMT Ohrazenice | |
10:50 | Semín | 1 : 7 |
11:30 | Třemošnice | 0 : 2 |
12:10 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.5 | ||
23.03.24 | Rybitví | |
10:00 | Starý Mateřov | 2 : 0 |
10:40 | Řečany nad Labem | 0 : 2 |
Turnaj č.6 | ||
12.04.24 | Přelouč | |
17:00 | Křičeň | |
17:40 | Přelouč |
Tabulka 2023 / 2024
Tabulka po podzimní části sezóny | ||
1. | TJ Jiskra Rybitví | 24 |
2. | Sokol Semín | 21 |
3. | TJ Lipoltice | 19 |
4. | TJ Sokol Zdechovice | 16 |
5. | Sokol Rohovládova Bělá | 15 |
6. | TJ Sokol Staré Čivice | 14 |
7. | TJ Sokol Újezd "B" | 13 |
8. | SK Selmice | 13 |
9. | TJ Sokol Kojice | 11 |
10. | TJ SK Tetov | 7 |
11. | TJ Jankovice | 4 |
12. | - | - |
Střelci 2023 / 2024
Jméno | Góly |
Čureja Petr | 11 |
Válek Vít | 9 |
Linek Matěj | 5 |
Císař Jakub | 3 |
Lysoněk Enrique | 2 |
Slavík Daniel | 2 |
Vlk Patrik | 2 |
Jarmar Jiří | 1 |
Klečka Jakub | 1 |
Píša Jaroslav | 1 |
Rež Martin | 1 |
Vlastní | 1 |
Celkem | 39 |
Střelci - veteráni nad 40 let
Jméno | Góly |
Klečka Jakub | 2 |
Kembický Tomáš | 1 |
Zelinka Jan | 1 |
Celkem | 4 |
Žluté karty 2023 / 2024
Jméno | ŽK |
Rež Martin | 4 |
Zelinka Jan | 3 |
Císař Jakub | 1 |
Čureja Petr | 1 |
Hotsa Vasil | 1 |
Jarmar Jiří | 1 |
Klečka Jakub | 1 |
Lysoněk Enrique | 1 |
Musil Jan | 1 |
Slavík Daniel | 1 |
Válek Vít | 1 |
Celkem | 16 |
Červené karty 2023 / 2024
Jméno | ČK |
Celkem |
Tréninky
A mužsto | |
Středa | 16:00 |